New Hope Grup 1982 yılında ünlü girişimci Bay Liu Yonghao tarafından oluşturulmuş ve Çin'deki reform ve açılımın ilerlemesi ve büyümesine eşlik eden özel girişimlerin öncüsü olarak kurulmuştur. 30 yıldan fazla bir süredir devam eden gelişme sürecinde, New Hope Group, arka arkaya 17 yıldır ilk 500 Çinli şirket arasında yer alarak önemli sosyal ve ticari değer yarattı.

New Hope Grup şu anda gıda ve modern tarım, süt ürünleri ve hızlı tüketim malları, gayrimenkul ve altyapı, kimya ve kaynaklar, finans, fon ve varlık yönetimi, TMT yatırımı, tıp ve sağlık gibi çok sayıda endüstri sektörüne sahiptir.

New Hope Grup şu anda gıda ve modern tarım, süt ürünleri ve FMCG (Hızlı tüketim) ürünleri, gayrimenkul ve altyapı, kimyasallar ve kaynaklar, finans, fon ve varlık yönetimi, TMT yatırımı, medikal, sağlık ve diğer sanayi sektörlerine sahiptir. Grup, Avustralya, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Afrika'da 30'dan fazla ülke ve bölgede 600'den fazla şirket ve şube, ayrıca 10.000 çalışanı ile yıllık satış geliri 200 milyar RMB'yi aşmaktadır.

New Hope Grup, her zaman açık ve kazan-kazandır felsefesi ile küresel bir ortaklık geliştirdi, uluslararası üne sahip şirketler ve kurumlarla sürekli ve istikrarlı bir işbirliği ilişkisi kurdu ve değer ittifaklarının kurulmasıyla yüksek kaliteli kaynakların küresel entegrasyonunu sağladı.

New Hope Grup 1997'nin başlarında denizaşırı ticari iş keşiflerine başladı ve ilk yurtdışı fabrikasını 1999'da Vietnam'da kurdu. Şu anda Grup, " Bir Kuşak ve Bir Yol" girişimi kapsamında ve güzergahında olan ülkelerde 40'tan fazla fabrikada üretim, inşaat ve yatırıma imza attı.

 

 New Hope Grup: http://en.newhopegroup.com/

 New Hope Liuhe Türk: https://www.youtube.com/watch?v=ZWg3tokZTSU&t=68s